«Епіцентр» запускає магазин меблів середнього та преміального сегменту

77 Views
Фото: Асоціація ритейлерів України

Мережа «Епіцентр» розпочинає розвиток нового формату магазинів під брендом «Центр меблів Grand», орієнтований на середній і преміальний сегменти. Перший «Центр меблів Grand» площею 15 тис. м2 відкриється 2 грудня 2023 року в ТЦ «Епіцентр» у Києві, а згодом такі магазини відкриють у Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі.

Про це інформує Асоціація ритейлерів України.

Повідомляється, що торговий простір нового магазину буде розділений на чотири великі зони: Market (готові меблі сегменту масмаркет), Family (меблі середнього цінового сегменту для всієї сім’ї), Custom (меблі під замовлення) та Design (готові інтер’єри). Для зручності покупців кожну з цих зон виділять окремим кольором.

Фото: Асоціація ритейлерів України

У новому магазині компанія планує продавати не лише готову продукцію, а й меблі під замовлення і навіть представить нову для України модель торгівлі – продаж інтер’єрів під ключ.

Також повідомляється, що у «Центрі меблів Grand» значно зросте кількість фахового персоналу, а представлені в магазині бренди надаватимуть своїх торгових представників для консультацій відвідувачів.

«Надалі ми плануємо розвивати такий формат у всіх найбільших містах України, відкривши ще чотири центри меблів Grand у Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі. Сьогодні компанія є найбільшим продавцем меблів в Україні з часткою до 10%. У найближчі три-п’ять років ми плануємо подвоїти продаж як шляхом відкриття нових форматів магазинів, так і завдяки виходу в нові цінові сегменти», – говорить директор напряму «Меблі» компанії «Епіцентр К» Олександр Лук’янченко.

Поширити статтю