ГС «АДПУ» проводить опитування учасників ринку деревини

106 Views
Фото ілюстраційне

ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» проводить опитування представників галузі з метою аналізу ситуації на ринку деревини.

Про це повідомили у самій ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» .

Як зазначили у ГС «АДПУ», результати опитування використають у подальшому розробленні Асоціацією пропозицій стосовно удосконалення торгів деревиною на ліцензованих товарних біржах.

«З липня 2021 року, необроблену деревину продавці реалізовують виключно на ліцензованих товарних біржах. Біржі постійно вдосконалюють процес проведення торгів та для зручності учасників впроваджують нові інструменти. Зокрема впроваджені такі інструменти як модуль аналітики, цінові індекси на деревину, моніторинг за виконанням умов договорів. Своєю чергою наша Асоціація запустила телеграм-бот Timberbot, який покликаний допомогти деревообробникам у питанні збуту своєї продукції. Сьогодні ми хочемо проаналізувати які з цих додаткових інструментів учасники ринку використовують активніше, а які потрібно удосконалити. У зв’язку з цим, ми пропонуємо підприємцям відповісти на низку запитань», – зазначив голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв.

Опитування доступне за посиланням.

Поширити статтю