ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” провела дискусійну панель “Актуальні питання деревообробної галузі”

106 Views
Фото: ГС "АДПУ"

18 травня у БЦ “Гулівер” відбулись обговорення актуальних питань деревообробної галузі. Організатором заходу виступила ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Серед учасників обговорень – представники ДАЛРУ, ДП “Ліси України”, депутати ВРУ, представники Польської торгової палати деревообробної промисловості, ліцензованих товарних бірж, а також деревообробного бізнесу.

Присутні говорили про реформу лісової галузі, особливо важливими питаннями були процеси заготівлі сировини та її реалізації.

Юрій Болоховець, директор ДП “Ліси України”, розповів про перші результати реформи та зазначив, які перспективи відкриваються для галузі за рахунок об’єднання лісових господарств. Разом з тим він наголосив і ефективність нинішньої системи реалізації кругляку через ліцензовані товарні біржі.

“Метою заходу було почати активну плідну співпрацю учасників ринку та ДП “Ліси України” щодо усунення певних недоліків, які ще залишились. Приємно, що всі присутні, – продавці, покупці та торгові оператори – виявили бажання ефективніше співпрацювати в контексті розвитку ринку та галузі в цілому”, – зазначив Павло Васильєв, очільник ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

Gazeta.ua

Поширити статтю