ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» спільно із ДП «Ліси України» ініціюють програму «Діалоги з бізнесом»

63 Views
Фото ілюстративне. Фото: ГС "АДПУ"

Серія зустрічей має пройти протягом жовтня – листопада та буде присвячена найбільш актуальним питання функціонування ринку.

“ДП «Ліси України» проводить прозору політику, ми відкриті до діалогу з учасниками ринку для пошуку збалансованих рішень в інтересах держави та українських виробників”, – заявив генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець.

“Діалог – це завжди важливо, а особливо зараз, коли відбулась реформа лісової галузі, удосконалюються та запроваджуються нові інструменти реалізації деревини. Саме тому спільно із ДП «Ліси України» прийняли рішення ініціювати проєкт «Діалоги з бізнесом». На серію зустрічей, запрошуємо представників галузі, експертів. Кожна зустріч буде присвячена окремому кластеру ринку. Наша задача – наблизити позиції лісівників і переробників, посилити галузь та сприяти її розвитку”, – зазначив Павло Васильєв, очільник АДПУ.

Участь в зустрічах крім членів АДПУ вже підтвердили представники ДП «Ліси України» а також представники товарних бірж, які спеціалізуються на реалізації необробленої деревини та пиломатеріалів.

Контакти організаторів програми «Діалоги із бізнесом»: 050 608 72 61 (info@aweu.org.ua).

Джерело: ГС “АДПУ”

Поширити статтю