Інноваційна пилка для форматного розкрою

З часу появи пилки Diarex на ринку у 1992 році цей інструмент здобув величезну популярність, а основною сферою його застосування стали традиційні форматні верстати. Та настав час для удосконалення.

Увесь набутий роками досвід у галузі різальних матеріалів, геометрії зуба, відведенні стружки фахівці Leuco сповна використали при оновленні дискових пилок серії Diarex. Відтепер користувачі можуть обирати пилки з трьома типами геометрії зуба:

  • класична геометрія TR-F-FA для розкрою ДСП та MDF;
  • геометрія DA-F-FA для форматування з високою якістю фінішної обробки плитних матеріалів, покритих (ламінованих) просоченим меламіном папером або HPL;
  • вдосконалена форма зуба з увігнутою задньою поверхнею (HR), що дає змогу обробляти волокнисті панелі на дерев’яній основі з високою якістю. Ще одна сфера застосування пилок із цією геометрією – розкрій твердих пластиків, наприклад, СFRP або GFRP, та покритих листовою сталлю плит або плит із залізною сіткою.

РОЗКРІЙ ПЛИТ, ПОКРИТИХ ЛИСТОВИМ МЕТАЛОМ

У березні 2016 року Leuco вивела на ринок особливі дискові пилки для розкрою покритих листовим металом плит. Зважаючи на дедалі більшу популярність таких плит у будівництві та облаштуванні інтер’єрів нові пилки стали популярними. Товщина вставленого у ламінат шару листового металу – лише 0,2 мм, проте це створює чималі перешкоди традиційним різальним інструментам, що призначені для розпилювання деревини та деревопохідних матеріалів.

Нові дискові пилки Leuco для розпилювання плитних матеріалів із листовим металом продемонстрували чудові результати обробки цього непростого матеріалу. Окрім того, застосування у різцях нового типу твердого сплаву дало змого досягти тривалого терміну експлуатації пилок незважаючи на те, що вони розрізають метал. Що ж до безпеки праці, то використання цих пилок не потребує жодних додаткових заходів – усе те саме, що й при роботі зі звичайними пилками.

Покращені та протестовані: дискові пилки з твердого сплаву Steel 17 для розкрою покритих листовим металом плит

РОЗКРІЙ ПЛИТ ІЗ МЕТАЛЕВОЮ СІТКОЮ

Leuco разом із Інститутом приладобудування в Штутгарті провели чимало тестів, метою яких було дослідження особливостей розкрою плит із металевою сіткою. Результати таких експериментальних досліджень мали дати відповідь на запитання: «Як і чим розпилювати плити із металевою сіткою?». Тривалі експериментальні дослідження та обробка отриманих даних дали однозначну відповідь: найкраще для розпилювання плит із металевою сіткою без сколів із високим рівнем чистоти обробки придатні дискові пилки Leuco із алмазними різцями з увігнутою задньою поверхнею. Пилки серії Diarex DP гарантують тривалий термін експлуатації виражений довжиною різання при роботі із таким непростими для розпилювання матеріалом. У складській програмі ці пилки виготовляють трьох діаметрів – 250; 303 та 350 мм.

Пилки Diarex DP із алмазними різцями з увігнутою задньою поверхнею найкраще годяться для розкрою плит із металевою сіткою

Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь