Кінцеві фрези зі сферичною головкою

Ідеальний інструмент для п’ятиосьових оброблювальних центрів – саме так характеризують кінцеві фрези LEUCO зі сферичною головкою.

Значна товщина знімання матеріалу та простота кріплення твердосплавних ножів – ось дві головні особливості кінцевих фрез зі сферичною головкою. Такі фрези дуже ефективні і забезпечують високу якість обробки при виготовленні об’ємних форм та фрезеруванні деталей із масивних чорнових заготовок як з деревини, так і з деревопохідних матеріалів.

Під час застосування високоточних затискачів (гідрозатискач ps System, Tribos або термозатискач) фрези з головкою радіусом 32,5 мм можна застосовувати на швидкостях до 15 000 об./хв. Це дає змогу досягти високої якості обробки при великій швидкості різання.

Також компанія LEUCO виготовляє кінцеві сферичні фрези з головкою радіусом 20 мм. У цих фрезах застосовують напаяні алмазні пластини, що уможливлює експлуатацію цих інструментів на високих частотах обертання.

Такі кінцеві сферичні фрези використовують при виготовленні криволінійних, об’ємних та інших деталей, які отримують методом обробки на п’ятиосьових верстатах. Ось лише деякі приклади застосування сферичних кінцевих фрез: пази у профілі; контурне фрезерування; 3D-фрезерування; перила сходів, хвилясті профілі меблевих деталей або стінових панелей тощо. Слід звернути увагу на таку цікаву особливість: що більша твердість оброблюваного матеріалу, то краще й ефективніше працює кінцева фреза.

В асортименті кінцевих фрез LEUCO зі сферичною головкою радіуси стандартні – 20; 15 та 10 мм. Головки інших радіусів виготовляють на індивідуальне замовлення.

Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь