Команда АДПУ взяла участь у зустрічі із представниками економічного блоку Посольства Данії в Україні

29 Views
Фото: ГС "АДПУ"

21 травня в рамках роботи Дансько-Української ділової ради та за сприяння Федерації роботодавців України пройшла зустріч із представниками економічного блоку Посольства Данії. Захід був присвячений підтримці Данією проєктів раннього та післявоєнного відновлення України.  

Данія стала першим донором Фонду відновлення громад України , що започаткований ООН разом із Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

Окрім представників АДПУ на зустрічі також були присутні представники українського бізнесу, зокрема деревообробної галузі та учасники ринку деревини, а також профільні фахівці Посольства.

Учасники говорили про співпрацю із приватним сектором через механізм Ukraine Facility, який спрямований на зниження фінансових ризиків у відбудові України. Також йшла мова про програму, яка адмініструє EIFO для фінансування дансько-українських проєктів ранньої та повоєнної відбудови України.

“Фінансові рішення EIFO будуть функціонувати  у вигляді  позики та гарантії, які будуть підтримуватись урядом Данії. EIFO вже надав ряд  подібних кредитів в Україні у 2023-2024 роках. Зараз ми працюємо над  розробкою інших проєктів, які незабаром зможемо вам представити”, – розповідає Каре Андерсен, директор EIFO.

Джерело: ГС “АДПУ”

Поширити статтю