FEP вітає рішення Європейської Комісії почати антидемпінгове розслідування щодо імпорту паркету з Китаю

52 Views
Фото ілюстраційне. З відкритих джерел

Європейська федерація паркету (FEP) вітає рішення Європейської Комісії почати антидемпінгове розслідування щодо імпорту багатошарових дерев’яних підлогових покриттів (паркету) з Китаю.

Про це йдеться в офіційній заяві FEP.

Як зазначають у FEP, це – необхідний крок, щоб вирівняти умови для всіх гравців на ринку ЄС з огляду на несправедливо низькі ціни на китайський паркет внаслідок значних надлишкових потужностей та структурних викривлень на китайському ринку.

Розслідування Комісії є результатом офіційної скарги, поданої FEP від імені провідних виробників паркету в ЄС з більшості країн-членів ЄС, де виробляється паркет. Скарга містить детальні докази демпінгових практик китайських виробників та їхнього негативного впливу на промисловість ЄС, що призвело до матеріальної шкоди. Вона також містить всебічний аналіз численних ринкових викривлень, що існують в Китаї, які дають змогу китайським виробникам недобросовісно конкурувати на ринку ЄС.

Як повідомляє FEP, тепер Європейська Комісія проведе об’єктивне поглиблене розслідування, щоб оцінити масштаби демпінгових практик Китаю та необхідності застосування захисних заходів для вирівнювання умов на ринку ЄС. Такі заходи можуть мати форму додаткових адвалорних (або фіксованих) антидемпінгових мит і можуть мати зворотну дію у часі, якщо буде встановлено, що китайські виробники вирішили прискорити та збільшити постачання паркету до ЄС до запровадження попередніх антидемпінгових заходів.

Як йдеться в заяві, FEP та виробники паркету з ЄС сповнені рішучості повністю співпрацювати з Комісією під час процесу розслідування та надати додаткові докази щодо демпінгових практик китайських експортерів та їх негативного впливу на паркетну галузь ЄС.

Поширити статтю