Комітет деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації обговорив зміни до законопроєкту №4197д «Про ринок деревини»

46 Views
Фото: Європейська Бізнес Асоціація

13 травня відбулось засідання Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації за участі народного депутата України Богдана Кицака щодо законопроєкту №4197д «Про ринок деревини».

Богдан Кицак повідомив про те, що відповідний законопроєкт потребує суттєвого оновлення та змін відповідно до умов сьогодення, а також поінформував, що зараз відбувається робота з напрацювання та погодження таких змін.

Представниками комітету були зазначені ключові положення, які мають бути обов’язково передбачені у відповідному законопроєкті:

– Першочергове забезпечення сировиною вітчизняних деревообробних підприємств;

– Зрозумілий та справедливий механізм формування ціни на деревину;

– Дієві механізми притягнення до відповідальності як продавців, так і покупців, які порушуватимуть встановлені правила реалізації деревини.

Учасники зустрічі домовились про спільну подальшу роботу із напрацювання законопроєкту, який враховуватиме інтереси усіх сторін та сприятиме розвитку деревообробної та меблевої галузі України, яка має значний потенціал швидкого відновлення виробництва, збереження та створення нових робочих місць для українців, в тому числі й для внутрішньо переміщених осіб.

Джерело: Європейська Бізнес Асоціація

Поширити статтю