Компанія CERATIZIT представила новий сплав

148 Views
Фото: CERATIZIT

На виставці LIGNA 2023 в Ганновері компанія CERATIZIT представила свій новий сплав upGRADE. Він поєднав в собі максимальну продуктивність і перероблений карбід, та став, на думку компанії, суттєвим кроком у підвищенні відповідності обробки деревини принципам сталості, іншими словами, зменшенні негативного впливу процесів обробки деревини на довкілля.

У маркуванні upGRADE KLC20+  літери LC означають “низьковуглецевий”, і ця назва вже говорить сама за себе. Завдяки використанню переробленого твердого сплаву компанія CERATIZIT не тільки змогла значно скоротити викиди вуглецю, але й стала лідером у сфері циркулярної економіки для деревообробного інструменту.

Понад 99% сировини, що використовується в KLC20+, походить з оптимізованих процесів переробки, тобто матеріал, що використовується, отримують не з руди, а з вторинної сировини. Таким чином,  upGRADE  відповідає високим стандартам якості CERATIZIT і не поступається іншим маркам, виробленим з первинної сировини. Завдяки цим методам переробки можна значно скоротити викиди CO2 без шкоди для продуктивності. Таким чином, upGRADE забезпечує клієнтам компанії найвищу якість, одночасно зменшуючи їхній власний вуглецевий слід.

Новий KLC20+ наразі доступний для ножів, стержнів та пилкових наконечників.

За матеріалами CERATIZIT

Поширити статтю