Крайкооблицювальний верстат Auriga 1308XL multi вже доступний

Фото: Weinig Group

Auriga 1308XL multi – це універсальний верстат, здатний обробляти різноманітні матеріали, у тому числі делікатні поверхні. За допомогою 11  сервоосей з ЧПК та гнучкості системи нанесення клею Glu Jet він може швидко і легко задовольнити вимоги до обробки різних матеріалів. Крім того, система керування осями забезпечує точне позиціонування та високу повторюваність

Система керування осями також  дає змогу вибирати заздалегідь визначені профілі обробки, забезпечуючи найкращу обробку країв завтошки 1 мм або 2 мм у своєму класі.

Система IntelliSet дає змогу операторові налаштовувати інструмент в діапазоні 1/100 мм за допомогою інтерактивного графічного дисплея, наприклад, для корекції товщини захисної плівки.

Унікальна гібридна технологія системи нанесення клею GluJet забезпечує гармонійну взаємодію між клеєм, крайкою та матеріалом. Система GluJet дозволяє легко використовувати клей EVA або PUR у вигляді картриджів або гранул. Завдяки короткому часу нагрівання (всього 3 хвилини) і низькому споживанню енергії для повторного розплавлення клею, вона є ресурсоефективною.

За допомогою технології швидкого налаштування fa.st  на крайкооблицювальному верстаті AURIGA 1308XL multi можна одночасно виконувати різні процеси. Наприклад, можна автоматично підключити кутовий копіювальний блок без необхідності запускати верстат на холостому ходу для процесу налаштування. У поєднанні з високошвидкісними сервоосями з ЧПК цей процес є надзвичайно ефективним.

За матеріалами Weinig

Поширити статтю