Lasy Państwowe збільшують допомогу Україні

330 Views
Фото: Karol Jańczuk/ Lasy Państwowe

Lasy Państwowe не тільки продовжують підтримувати  Україну, але й збільшують допомогу. Нещодавно польські лісівники передали лісівникам з України черговий парк автомобілів та вкрай необхідні генератори. Це найбільший наразі транш матеріальної допомоги, наданий українцям від лісівників Польщі.

Як повідомляє пресслужба Lasów Państwowych,  символічна передача автомобілів українській стороні відбулася на території Томашівського надлісництва. Окрім передачі необхідного обладнання, українців запевнили, що допомога надаватиметься стільки, скільки це буде потрібно та будуть можливості. Щоб підкреслити важливість події та значення польської підтримки українського народу, в урочистості взяли участь Анна Москва – міністерка клімату та довкілля Польщі, Юзеф Кубіца – директор Lasów Państwowych,  Магдалена Капусцінська – заступниця генерального директора з питань нерухомості та постачання, директори регіональних дирекцій Lasów Państwowych з Любліна, Ольштина та Щецінека, а також велика група лісівників з усієї Польщі.

Фото: Karol Jańczuk/Lasy Państwowe

Міністерка Москва чітко підкреслила, що допомога лісівників не має меж. А директор Кубіца пояснив: «Перед обличчям війни в Україні не може бути іншої реакції, окрім допомоги нації, яка постраждала від конфлікту, в якому гинуть люди. Ця допомога надходить з усього світу, також і від польських лісівників. Ще раз запевняю вас, друзі з України, що ви можете на нас покластися. Ми будемо підтримувати воюючу Україну так довго, скільки це буде потрібно».

У відповідь голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець запевнив: «Україна сьогодні бореться не лише за власну незалежність. Ми боремося за спільні європейські цінності. Ми боремося за вільний, цивілізований світ і можливість жити в такому світі. Ваша допомога надзвичайно важлива. Вона має не тільки технічне, а й моральне значення. Це спонукає нас до опору. Завдяки вашій допомозі ми не почуваємось самотніми у боротьбі. Я переконаний, що якщо ми будемо разом і підтримуватимемо один одного, ми переможемо.

Польські лісівники послідовно допомагають Україні від початку ескалації бойових дій. Надлісництва з Люблінського та Кросненського регіонів організували пункти допомоги на прикордонних переходах. У підрозділах Lasów Państwowych по всій країні збирали речі, у тому числі польовий одяг. Широкий відгук серед 26 тис. працівників Lasów Państwowych знайшла акція «Наплічник для України». Лісівники підготували понад 1300 тактичних наборів, запакованих у міцні рюкзаки. Таким чином,  до лісових підрозділів територіальної оборони потрапили, наприклад, прилади нічного бачення, тактичне взуття, біноклі та провіант.

За матеріалами Lasów Państwowych

Поширити статтю