Лінія для виробництва MDF рекордних розмірів

58 Views
Фото: Siempelkamp

Компанія Siempelkamp на замовлення австралійського виробника деревних плит Australian Panels виготовляє найдовшу лінію для виробництва MDF плит, яку вона коли-небудь робила. Все -через розміри пресу.

Нова лінія з виробництва MDF є шостою виробничою лінією, яку Siempelkamp виготовить для Australian Panels. Перед цим у серпні 2023 року Siempelkamp отримала замовлення від цієї компанії на виготовлення лінії для виробництва ДСП, яка стане найбільшою в Австралії з річною потужністю понад 650 000 м³.

Нове замовлення для Australian Panels включає в себе формувально-пресувальне обладнання, в тому числі прес ContiRoll формату 8′ x 78,6 м, устаткування для склеювання, охолодження та штабелювання.

Три дочірні компанії Siempelkamp теж задіяні: Pallmann постачатиме барабанну дробарку, CMC Texpan – систему сортування тріски, а Büttner – систему сушіння.

Лінію збираються спроєктувати так, щоб забезпечити надзвичайну високу експлуатаційну стабільність ходу сталевого конвеєра. Таким чином, забезпечується максимальний термін служби компонентів лінії в особливих умовах, тобто при високих навантаженнях.

В якості сировини використовуватимуть Pinus Radiata – непористу хвойну деревину, яка особливо добре підходить для виробництва плит.

Планується, що лінію з виробництва MDF буде поставлено у травні 2025 року, а виробництво плит на ній розпочнеться на початку 2026 року.

За матеріалами Siempelkamp

Поширити статтю