Відбулася Міжнародна виставка обладнання, інструменту та матеріалів для деревообробної, меблевої та лісової галузей LISDEREVMASH 2021, яка проходила протягом 28–30 вересня 2021 року у Києві.
Участь у заході взяли 70 компаній із 12 країн світу. Вони представили на українському ринку 115 брендів у 38 товарних категоріях.
Протягом виставки відвідувачі мали змогу побачити та ознайомитися із широким спектром машин, обладнання та інструментів для деревообробки та лісового господарства від компаній AVILDA, CERATIZIT, FALCON SCAN, FDB MASCHINEN, FORTECH, GIBLAB, INCOMAC, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP, LEDINEK ENGINEERING, METABO, POLYTECHNIK, SALMATEC, STELA LAXHUBER, UKR-TOOLS, VALLORBE SWISS, VECOPLAN, VECTOR, VEISTO, WINTERSTEIGER, АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ, АРІЄС-УКРАЇНА, ВЕГА СЕРВІС, ВЕЙМЕР К, ВІДКРИТИЙ ЛІС, ГАЛАКТИК, ГАРМАТА УКРАЇНА, ГІПЕР, ДОМІНАНТ ЧПУ, ІНВОЛД, ІНСТАНКОСЕРВІС, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, КМА-ЮКРЕЙН, КОМКОНТ, КОТЛОТЕХ, ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА, ЛІКА, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МАКСИМЕР, МВМ-КИЇВ, МЕТА-ГРУП, МЕТАЛІСТ, МОСТ-КИЇВ, ПРО-СТО, РМП БІОЕНЕРГІЯ, СПЕЦЛІСМАШ, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, ТЕКНОКОМ-УКРАЇНА, ТЕХНОС, ТЕХНОСТАНКОБУД, ТОТАН-ГРУП, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, Ф-З УКРАЇНА, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ.
Ділова програма LISDEREVMASH 2021 була насиченою. У перший день виставки – День лісового господарства – відбулося засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми попередження та гасіння лісових пожеж в умовах змін клімату» та інформаційний семінар «FSC сертифікація системи ведення лісового господарства: завершення переходу до нового стандарту та перспективи надалі». Також цього ж дня відбувся XXIII Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу.
29 вересня, у День деревообробки, проходив Третій всеукраїнський лісопромисловий форум, під час якого учасники заходу обговорювали сучасний ринок деревини в Україні, наявні на ньому проблеми та шляхи їх вирішення.
30 вересня стало Днем фахової освіти. У цей день відбулися зустрічі представників освіти та бізнесу з потенційними абітурієнтами. Майбутні вступники отримали інформацію про можливості отримання освіти за спеціальністю деревообробні та меблеві технології, особливості роботи у деревообробних та меблевих компаніях та професії майбутнього у меблевій галузі.
Джерело: LISDEREVMASH