Маленька, але потужна!

Tags: 164 Views

LEUCO представляє три різні циклі для ідеальної поверхні будь-якого матеріалу – вибір за вами!

Після крайколичкування циклі додають останній штрих вашій заготовці – глянцеву поверхню. Хоча розмір цих маленьких інструментів – лише декілька міліметрів, вони незамінні для отримання бажаного вигляду заготовки! Зафіксована в спеціальних затискачах верстата, цикля TwinBlade знімає верхній шар матеріалу за допомогою лез, виготовлених з карбіду вольфраму. А завдяки різним шліфувальним профілям обробляти можна заготовки найрізноманітніших форм. Так звані багатопрофільні циклі застосовують на шести різних профілях, але для цього необхідно мати спеціальний верстат.

Стандартні циклі для крайки ABS, PP та PVC

Ці циклі добре відомі клієнтам LEUCO. Вони є як однопрофільні, так і мультипрофільні для різних типів верстатів. Найкращі для фінішної обробки крайки облицювальних матеріалів на основі поліпропілену (PP), акрилонітрилбутадієнстиролу (ABS ) та полівінілхлориду (PVC).

LEUCO TwinBlade для крайки PMMA

LEUCO рекомендує циклі TwinBlade для фінішної обробки крайки PMMA з наданням їй високоглянцевого вигляду. Цей тип циклів – єдиний, яким можна обробляти акрилові матеріали, створюючи гладку та блискучу крайку. Для цього циклі знімають два тонких верхніх шари заготовки. Циклі TwinBlade доступні з налаштуваннями для верстатів Homag та IMA, які оснащені відповідними системами кріплення.

Високоглянцеві інструменти для матеріалів на основі ABS та PP

Відтепер лінійка циклів LEUCO доповнена високоглянцевими інструментами для матеріалів на основі ABS та PP зі стандартним кріпленням.

Ці циклі знімають особливо тонкий шар матеріалу, усуваючи всі нерівності, надають ідеальний глянцевий блиск і при цьому не залишають білої смуги. Додатковою технічною особливістю цього інструменту є зменшене тертя. Своєю чергою, менше тертя сприяє зниженню вібрації і сповільнює зношення лез. При обробці матеріалів на основі ABS та PP такі циклі не утворюють білої смуги та підвищують рівень глянцю заготовки. В майбутньому вони будуть доступними для всіх типів верстатів. Зміна різних типів таких циклів легша для користувачів, адже вони не потребують спеціального кріплення.

Ця триступінчаста концепція дає змогу клієнтам підібрати ідеальний інструмент для необхідної фінішної обробки заготовки залежно від їхніх потреб.

Льойко-Україна
TAGGED:
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь