Меблі-конструктор Settee: для щасливих спогадів про дитинство

362 Views

Українська компанія Settee виробляє м’які меблі-конструктори, які діти можуть використовувати для своїх ігор: конструкція меблів цього бренду дає змогу не лише використовувати їх за прямим призначенням, а й розбирати і створювати із них зовсім нові предмети, наприклад, замок, літак, автомобіль, намет тощо. 

Як повідомляють на сайті компанії, меблі Settee безпечні та надійні і пройдуть всі випробування активними дитячими іграми. У них використовується сертифікована піна (навіть трьох видів жорсткості в різних елементах одного предмету меблів), практична зносостійка меблева тканина мікровелюр та якісна фурнітура, яка добре захована від маленьких рученят та своєвільного розстібання.

Канапа-конструктор Settee max із півколом подвійним та додатковими застібками. Фото: Settee

Великі квадратні елементи з’єднуються між собою блискавкою, але застібки абсолютно не відчуваються, тому що вага розподіляється рівномірно, а не точково на місце з’єднання. 

Усі чохли з деталей меблів знімаються, що значно полегшує професійний догляд за ними у випадку сильних стійких забруднень. А сертифікована піна українського виробництва максимально еластична та пружна. На ній солодко спиться і можна стрибати, адже меблі розраховані на активні дитячі ігри.

Як розповідають на сайті компанії Тетяна та Іван Височанські, засновники бренду Settee, ідея створити такі меблі у них виникла під час локдауну, коли довелося уповільнитися.

“Ми вчилися поєднувати віддалену роботу з ролями мами й тата. Звикали до ритму, коли в дітей більше свободи. Знаходили різні забавки для їхнього самостійного розвитку та дозвілля, – кажуть засновники бренду Settee. – Спостерігаючи за досвідом інших батьків у цей період за кордоном, ми наштовхнулись на м’який конструктор. З нього дітлахи без зайвих зусиль, але з величезним ентузіазмом, складали халабуди, літаки й автомобілі. Вони стрибали і веселилися, читали книжки, грали в настільні ігри чи солодко спали. І все це з використанням все того ж модульного диванчика. Ми згадали себе у дитинстві: як весело було стрибати на ліжках чи майструвати халабуди з простирадла і стільців! Тому з першого погляду закохалися в цю ідею і почали досліджувати ринок піни і меблевих тканин в Україні”.

Фото: Settee

Від задуму до реалізації ідеї минуло трохи більше 4  місяців. Тетяна та Іван Височанські пройшли безліч навчань, експериментували з різними видами піни, тестували тканини, змінювали розміри елементів, випробовували різні інструменти для нарізки піни. Як розповідають засновники бренду, їхні діти зраділи першій версії Settee, хоча вона була ще далека від ідеалу, і із завзяттям взялися тестували канапу на міцність, пружність і витривалість. Після активних випробувань подружжя запустило виробництво.

Фото: Settee

Settee – це більше, ніж просто предмет інтер’єру, більше ніж м’який конструктор, кажуть у компанії. Це унікальний інструмент для гри, розвитку та відпочинку. Для щасливих спогадів про дитинство.

За матеріалами компанії Settee

Поширити статтю