Міндовкілля запускає тестову версію Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки

115 Views
Фото: Міндовкілля

Про це повідомили у самому відомстві.

“Спрощуємо та цифровізуємо процедуру СЕО – тепер не треба готувати купу паперових документів та спілкуватися з чиновником, а все робиться через ЕкоСистему”, – йдеться у повідомленні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Ознайомитися з функціоналом Реєстру можна за посиланням.

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, запуск онлайн процедури проходження СЕО дасть змогу створити уніфіковану базу даних з матеріалами усіх стратегічних екологічних оцінок, які будуть проходити в Україні. Цифровізація зробить процес СЕО зручним та доступним, а екологічну інформацію відкритою для громадськості, як це передбачено Оргуською конвенцією та іншими європейськими директивами.

До 29 травня послуга працюватиме у тестовому режимі. Тож у Міндовкіллі запрошують реєструватися на порталі ЕкоСистема та тестувати функціонал послуги, а після тестування можна поділитися зворотним зв’язком на електронну пошту shymkus.m@mepr.gov.ua.

Повідомляється також, що 25 та 26 травня Міндовкілля проведе тренінги з роботи у Реєстрі для замовників документів державного планування, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Для громадськості буде проведений окремий захід, де фахівці роз’яснять можливості користування Реєстром.

Також у Міндовкіллі нагадують, що з 19 травня набули чинності зміни до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», якими запроваджується  Єдиний реєстр СЕО. Порядок ведення Реєстру схвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 2 травня.

Поширити статтю