На Рівненщині продовжують розвивати меблевий кластер

Tags: 103 Views
Фото: Рівненська ОВА

В Центрі підтримки підприємців «Дія.Бізнес», що у Рівному, відбувся Forum on Investments &Transformation for Ukraine.

У заході взяли участь більше півсотні представників промислових підприємств деревообробної галузі та виробництва меблів, а також потенційні інвестори, представники фінансових інституцій та експертного середовища. 

Учасників в режимі онлайн привітав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Фото: Рівненська ОВА

«Стратегією розвитку Рівненської області до 2027 року головною стратегічною ціллю визначено розвиток конкурентної економіки. Під час розробки цієї стратегії ми сформували пріоритети смарт-спеціалізації регіону. При їх визначенні враховувався сировинний, виробничий, людський та експортний потенціали Рівненщини. І саме першим пріоритетом смарт-спеціалізації області визначено розвиток деревообробної та меблевої промисловості», – наголосив очільник області.

Під час заходу презентували аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні, інвестиційні можливості, державні стимули для реалізації інвестиційних проєктів. Також учасники ознайомились із кейсами міжнародних компаній.

Фото: Рівненська ОВА

Віталій Коваль також додав, що в результаті спільних зусиль та вкладених інвестицій меблевики і деревообробники області вже стали одними із найбільших та найсучасніших виробників відповідної продукції в Україні. 

«Підприємства регіону забезпечують 62% загальноукраїнського виробництва фанери, 43% – деревостружкових плит, 72% – окремих видів меблів (дивани, що трансформуються в ліжка). Лише за останні два роки у підприємства цих галузей було залучено сотні мільйонів євро інвестицій. Тут працюють тисячі мешканців нашого регіону», – сказав очільник області. 

Також він зауважив, що завдяки таким діалоговим майданчикам, як вчорашній форум, меблевий кластер Рівненщини не стоїть на місці. Його учасники синхронізуються, реалізовують нові сміливі ідеї та колаборації і від цього виграє економіка Рівненщини.

Джерело: Рівненська ОВА

Поширити статтю