На Рівненщині виробляють глемпи

493 Views
Фото: Рівненська ОВА

Молоді підприємці з Млинівщини займаються інноваційним для України виробництвом глемпів – дерев’яних шатрів, які можна використовувати як житло, кафе, а також для розширення номерів готелю тощо.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОВА.

Як заначається у повідомленні, компанія «Glamping UA» започаткувала український ринок глемпінгу. Вона уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій – глемпінгових містечок. В кожному їхньому будиночку є всі зручності: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.

Фото: Рівненська ОВА

Для розвитку компанія використовувала і державні програми. Власники взяли грант на 250 тис. гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. Більше того, в своїх проєктах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.

Нещодавно компанію «Glamping UA» відвідав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Він поспілкувався з командою, зокрема, і про можливість адаптації глемпів під пункти обігріву в зимовий період.

“Сьогодні ці рішення набувають нового значення, – написав Віталій Коваль на своїй Facebook-сторінці. – По-перше, це мобільність, адаптивність і швидкозмінність. Це те, що важливо в нинішніх умовах. Адже такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому ВПО та як пункти обігріву”.

“Сьогодні ми дивимося на виробництво на Рівненщині під різними кутами, адже з їхньою допомогою можна забезпечити стабільне функціонування і життєдіяльність цілої області в зимовий період», – зазначив начальник Рівненської ОВА.

Поширити статтю