На виставці LIGNA 2023 компанія Wood-Mizer представить свої інноваційні рішення для лісопиляння та деревообробки

186 Views
Фото: Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer готується продемонструвати на виставці LIGNA свої новітні розробки лісопиляльних та деревообробних верстатів для широкого кола споживачів – від великих та середніх деревообробних підприємств до малого бізнесу, фермерів, ремісників та навіть хобістів.

Роки пандемії, коли виставки не проходили, для конструкторського бюро Wood-Mizer стали часом інтенсивної роботи, що призвело до появи цілої низки нових машин та технічних рішень, які полегшили роботу операторів, розширили та додали функції та збільшили ефективність. Тепер настав час представити ці інновації публіці, що планується зробити під час найбільшої в Європі виставки деревообробних машин і механізмів LIGNA 2023, яка відбудеться 15-19 травня в Ганновері.

Фото: Wood-Mizer

На відкритому майданчику FG (стенд К44) Wood-Mizer покаже в дії стрічковопилкові верстати серій LX і LT, а також цілу лінійку крайкообрізних верстатів EG, починаючи з малого верстата EG100 і популярного крайкорізу з функцією багатопилу EG300. Нова опція для верстатів LT – широка головка WIDE, за допомогою якої можна розпилювати колоди великих діаметрів – буде представлена на верстатах LT20 WIDE та LT15 WIDE. Найпопулярніший у Європі верстат LT15, станина якого складається із сегментів, продемонструють на LIGNA у мобільній версії. Ще один верстат LT15 буде представлений у вигляді прототипу з інновацією, якої, як запевняють у Wood-Mizer, в деревообробній індустрії ще не бачили. Маленький деревообробний верстат Wood-Mizer LX50 для домашнього господарства та хобістів продемонструють у двох варіантах. Крім того, покажуть нові машини – дворейковий стрічковопилковий верстат LX250 для розпилювання масивного бруса шириною до 138 см і пристрій SlabMizer для шліфування дерев’яних плит шириною до 142 см з мінімальними витратами праці. Добре відомі верстати LT40 та LT70 також працюватимуть на стенді Wood-Mizer.

Фото: Wood-Mizer

На окрему увагу заслуговують індустріальні деревообробні комплекси: Wood-Mizer представить відразу дві лінії для промислового лісопиляння. Перша лінія призначена для переробки великого об’єму колод на базі добре відомого верстата WB2000, що використовує стрічкові пилки шириною 50-75 мм. Верстат WB2000 буде обладнаний новою модернізованою станцією управління, завантажувальною рампою та конвеєрами для транспортування матеріалу, а на завершення лінії вперше буде представлений промисловий двоваловий багатопильний верстат MR200 з двома поставами по 12 циркулярних пилок у кожному, здатний розпилювати брус товщиною до 200 мм.

Друга промислова лінія Wood-Mizer переробляє колоди на дошку. Першим верстатом у лінії є здвоєна вертикальна пилорама TVS у потужній версії HEAVY DUTY з новим пультом управління, завантажувальною рампою та сортувальним обладнанням, а потім йде промисловий горизонтальний двоголовий верстат HR700, і потужний крайкообрізний верстат EG800 для переробки горбиля.

Обидві промислові лінії Wood-Mizer є комплексними рішеннями з високим рівнем механізації, автоматизації та синхронізованою дією машин і конвеєрів, що забезпечує безперебійну роботу обладнання.

В окремій зоні, призначеній для промислових підприємств (павільйон 25, стенд E06) компанія Wood-Mizer продемонструє своє найновіше та передове рішення для складних умов експлуатації в лісопиляльній промисловості – поперечний обрізний верстат EA3000 як частину комплексу Wood-Mizer Systems. Як зазначають у компанії, це буде чудова можливість для відвідувачів вивчити тему ліній деревообробки, які розробляє Wood-Mizer за індивідуальним замовленням.

Фото: Wood-Mizer

На стенді Е08 у павільйоні 13 Wood-Mizer представить компактні універсальні деревообробні верстати серії МР для столярів та теслярів. Крім добре відомих фугувально-рейсмусових та стругально-фрезерних верстатів типу МР160, МР180, МР200, МР220 та МР360, також демонструватимуться нові машини – чотирибічний стругально-фрезерний верстат МР280 та форматно-розкрійний верстат MS750. Орім того, Wood-Mizer вперше представить верстат з числовим програмним управлінням CNC5003 для автоматичного оброблення таких матеріалів як деревина, пластик, композити та легкі сплави.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю