Національна інвентаризація лісів – міжнародний обмін досвідом

76 Views
Фото: Держлісагентство

Відбулася онлайн-зустріч, що об’єднала міжнародних експертів з лісового господарства Ірландії та України.

Генеральний директор ВО Укрдержліспроект Віктор Мельниченко поспілкувався з експертами лісового господарства Ірландії. У міжнародному діалозі взяли участь представник Лісової служби Ірландії – Джон Редмонд, керівник проекту SFI — Фолькер Зассе, начальник ЦНІЛ – Андрій Шамрай, національний координатор проєкту SFI – Віталій Сторожук, експерти проєкту SFI – Ігор Букша, Віктор Миронюк та інші фахівці, які обговорили різні аспекти проведення Національної інвентаризації лісів.

Основною темою зустрічі була презентація Ірландської національної інвентаризації лісів. Презентація освітлила методику проведення НІЛ та аналіз зібраної інформації. Представлені матеріали презентували досягнення, зроблені протягом багатьох років проведення НІЛ в Ірландії, цей досвід є важливим джерелом знань для українських експертів, які працюють над вдосконаленням практики у цій галузі.

Фото: Держлісагентство

Українська сторона представила презентацію, щодо запровадження НІЛ в Україні та практики застосування комплексу FieldMap, методичною та технічною документацією, обсягами проведення робіт та викликами для НІЛ України, що зумовлені російською агресією.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю та обмін інноваційними практиками для забезпечення добробуту лісів та екосистем в обох країнах.

Держлісагентство

Поширити статтю