Найекологічніший готель за Полярним колом

Готель у формі кола побудують біля підніжжя льодовика Свартісен, що в Норвегії. Розробка повинна стати найбільш екологічним готелем за Полярним колом, адже споруда щорічно споживатиме на 85% менше ресурсів ніж інші готелі на півночі Скандинавії.

Споруда з’явиться на півночі Норвегії у муніципалітеті Мелой неподалік міста Бодо, повідомляє Business Insider.

Готель Svart побудують у формі кола. Частина споруди стоятиме над водою на дерев’яних колонах, що забиті у океанічне дно. Номери відкриють гостям шалений краєвид на океан з одного боку та льодовик з іншого.

Краєвиди та екологічність стануть візитівками готелю / Фото Business Insider

Будівля сконструйована так, щоб майже не використовувати сталь та бетон. Більшість елементів тут будуть дерев’яними. Дах та фасад покриють матеріалами, що дозволять менше використовувати опалення, а також електроенергії для охолодження споруди.

Навіть опорні споруди тут будуть дерев’яними / Фото Business Insider

Для забезпечення функціонування готелю в готелі будуть максимально використовуватимуть сонячну енергію, а також геотермальні джерела.

Хоча готель повинен бути відкритий до 2021 року, план зонування був затверджений муніципалітетом Мелой у жовтні, і, судячи з його витонченого дизайну інтер’єру, він має шанси швидко потрапити до списків готелів, які кожен повинен відвідати протягом свого життя.

В цій частині країни можна спостерігати Полярне сяйво / Фото Business Insider
Поширити статтю