Наталія Покінська: “Ми працюємо та долаємо усі виклики разом з Україною”

64 Views
Фото: Facebook Kronospan Ukraine

Генеральна директорка Kronospan Ukraine Наталія Покінська взяла участь у наймасштабнішому інвестиційному форумі 2023 року – FIT for Ukraine: Annual Meeting, який організувала у Варшаві Ukraine Іnvest в рамках виставки “ReBuild Ukraine”.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Kronospan Ukraine.

“З початком повномасштабного вторгнення ми не зупинили свою діяльність і не відмовилися від жодного інвестиційного проекту в Україні. З лютого 2022 року було інвестовано близько 147 млн євро, більшою мірою у розвиток заводу в Рівному, – зазначила у виступі Наталія Покінська. – Крім виробничих потужностей, під час війни компанія Kronospan збудувала новий логістичного термінал у Калинівці, Київської області. Загальна вартість проєкту – 20 млн євро, з них 10 млн євро було інвестовано під час війни.

Ми працюємо та долаємо усі виклики разом з Україною. З початком повномасштабної війни компанія доклала всіх зусиль, щоб переналагодити канали постачання сировини та забезпечити енергонезалежність заводів.

Ми незламні та стійкі. Але ця незламність має бути підтверджена конкретними діями, які дозволять працювати промисловості як фундаменту стійкості тилу воюючої країни. Ми, наші працівники та партнери весь цей час знаходимося та працюємо в Україні. Платимо податки та підтримуємо нашу країну. Вчимося жити та працювати в нових реаліях”.

Поширити статтю