НЛТУ України налагоджує співробітництво для розвитку дуального навчання

Tags: 191 Views
Фото: НЛТУ України

9 серпня 2023 року ректор Національного лісотехнічного університету України, чл.-кор. НАН України, проф. Володимир Загорський провів робочу зустріч з представниками приватної організації “DUO WORK Kft” (директор Sebok Tibor, Угорщина) для обговорення питань, що стосуються насамперед дуальної освіти. Ця зустріч відбулася з ініціативи завідувача кафедри екології, проф. Леоніда Копія та доцента кафедри лісівництва, доц. Сергія Копіяякі вже тривалий час співпрацюють з іноземними колегами та беруть участь у різних проєктах.

Під час зустрічі представники “DUO WORK Kft” детально розповіли про свою діяльність, зазначили, що основною метою їх організації є забезпечення дуального навчання для працівників деревообробного комплексу. Так, щороку за їх підтримки навчаються понад 100 осіб. Ця форма навчання є вкрай важливою, оскільки дає змогу не лише закріпити теорію на практиці, а навчатися в умовах виробництва.

Ректор НЛТУ України, проф. Володимир Загорський зазначив, що взаємна співпраця університету з “DUO WORK Kft” популяризуватиме європейську практику у сфері деревообробних технологій та покращуватиме навчальний процес для здобувачів лісотехнічних спеціальностей.

Наприкінці зустрічі керівники підписали Меморандум про співробітництво між Національним лісотехнічним університетом України та “DUO WORK Kft”, який передбачає такі напрями співпраці:

– формування узгоджених дій, спрямованих на залучення викладачів та студентів до реалізації проєктів у сфері деревообробної галузі;

– організація та проведення науково-комунікативних заходів;

– організація та проведення спільних досліджень, розробок, аналітичних оглядів;- розробка та реалізація нових методичних можливостей у сфері деревообробної освіти.

Джерело: НЛТУ України

Поширити статтю