FSC та PEFC сертифікація для представників МСП України

119 Views
Фото: УАМ

Українська Асоціація Меблевиків розпочинає спільну ініціативу з розвитку експортного потенціалу МСП, яка включає фінансування сертифікації, реалізацію якої Асоціація розпочала за сприяння Програми USAID Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва (EDGE). 

Ініціатива з розвитку експортного потенціалу МСП та часткової компенсації витрат на сертифікацію FSC (сертифікація системи ведення лісового господарства) або PEFC (сертифікація ланцюга поставки), термін дії якої триватиме з серпня 2023 по травень 2024 року,  спрямована на надання фінансової підтримки малим та середнім  підприємствам для проходження сертифікації зі згаданими стандартами, а також консультаційно-інформаційної підтримки пов’язаною з процесом сертифікацій. 

В рамках проєкту фінансову підтримку отримують 5-6 МСП (розмір підтримки на одне підприємство – в середньому до 100 тис. грн.), які будуть обрані за відкритим конкурсом. До конкурсної комісії увійдуть представники Програми USAID EDGE та УАМ. Підприємствам буде профінансовано фактична більшість вартості послуг сертифікаційної компанії (індивідуально у кожному окремому випадку, але не більше максимальної суми, погодженої проєктом). 

Детальніша інформація стосовно реєстрації та подачі заявок – за посиланням.

Джерело: УАМ

Поширити статтю