Лісівники вже заготовили майже півтора мільйони кубометрів дров

Tags: 195 Views
Міністр захисту довікілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець Фото: Міндовкілля

За сім місяців  реалізовано понад 1 640 000 кубічних метрів деревини. На складах ДП “Ліси України” наразі понад 140 000 кубометрів резерву. Заготівля паливної деревини триває. На цьому наголосив міністр захисту довікілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець у ефірі телемарафону ЄдиніНовини, повідомляють у Міндовкіллі.

“Уряд вже працює над тим, аби українці були з теплом цієї зими. Ми розуміємо, що ворог намагатиметься зробити цей опалювальний сезон ще складнішим. За моїм дорученням, Держлісагентство вже збирає потреби  регіонів у паливних дровах. Потенційно областям потрібно близько 4 мільйонів кубічних метрів деревини”, – зазначив Руслан Стрілець.

За його словами, найбільша із заявлених потреб наразі у Херсонщини – майже 400 тисяч кубометрів або 10% від всіх потреб по країні.

Міністр звернув увагу, що “під сокиру” українські ліси ніхто не пускає. Заготівля деревини здійснюється за рахунок невикористаного ліміту за минулі роки, а також санітарних рубок. Це рубки, на яких заготовляються дерева, пошкоджені внаслідок бойових дій чи природних чинників, уражені шкідниками тощо.

Замовити ж дрова, як і торік, українці можуть через інтернет магазин ДроваЄ.  Це зручно, а ще дає гарантію, що придбана деревина легальна. 

“Наразі Держлісагентство опрацьовує питання, щоб у всіх 100% випадків забезпечити доставку і логістику дров до осель. Тож робота над інтернет-ресурсом триває. Головна ціль – щоб кожен, кому необхідні дрова, міг замовити їх зі свого смартфону та отримати з усіма документами у себе вдома”, – зазначив Руслан Стрілець. 

TAGGED:
Поширити статтю