У лісах Рівненщини встановлено 73 відеокамери

136 Views
Фото: Рівненська ОВА

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає пресслужба Рівненської ОВА.

“Камери потрібні для швидкого виявлення та ліквідації лісових пожеж в лісах області. Вони приєднані до спеціалізованої ІТ-системи «Пожежник». Програма автоматично визначає місце пожежі (лісництво, квартал, виділ, GPS-координати), вибудовує найшвидший маршрут від лісової пожежної станції до центру загоряння, передає інформацію безпосередньо на пожежний автомобіль, визначає маршрут до найближчого водозабору”, – розповів Віталій Коваль. 

Інформація із IT-програми передається в черговий диспетчерський пункт та на мобільні телефони інженерно-технічних працівників, йдеться у повідомленні.

Ще у систему спостереження за лісами Рівненщини входить 13 веж із камерами відеоспостереження. Також в наявності є 84 пожежні автомобілі укомплектувані необхідним обладнанням та пожежним інвентарем. 

Все це є заходами профілактики, які вже багато років попереджають великі загоряння у лісових масивах. А у випадку надзвичайних ситуацій вони забезпечують злагодженість дій лісівників та служби ДСНС, зазначають у Рівненській ОВА.

Поширити статтю