Італійський архітектор Валентино Гарері запропонував стійку та модульну споруду для навчальних закладів в посткоронавірусну епоху.
Проєкт отримав назву Tree-House School. Він відображає взаємини людини з природою, поєднуючи внутрішній та зовнішній простори. У проєкті поєднуються різні освітні будівлі (дитячий садок, початкова і середня школа), при цьому зберігаючи свою незалежність. Сюди також включені громадський центр, міська площа, кафе та бібліотека.
За словами Гарері, школа майбутнього повинна бути стійкою, і в той самий час відповідати новим вимогам: відкритість просторів, відкритість для природи, натуральні матеріали, недорогі будівельні технології. У модульному навчальному центрі всі необхідні простори об’єднані в два кільця з двома внутрішніми дворами і дахом з корисною площею. Виготовлені з поперечно-клеєної деревини модулі, площею 55 м² кожен, створюють ідеальну класну кімнату, в якій можуть розміститися 20-25 учнів.
Енергетично самодостатня школа майбутнього включає в себе кілька екологічно чистих пристроїв, таких як збірники дощової води, природна перехресна вентиляція і фотоелектричні панелі, пристрої вітрової енергії, всі вони розташовані на більш високому даху. За словами Валентино Гарері, стійкість стає частиною освітнього досвіду, діти приходять до цієї ідеї через саму будівлю.