Нова технологія відновлення деревних плит TRC Woodpatch

71 Views
Фото: WINTERSTEIGER

Нова система для повністю автоматичного відновлення деревних плит за допомогою дерев’яних вставок («латок») TRC Woodpatch від VAP-WINTERSTEIGER.

VAP-WINTERSTEIGER за допомогою верстата TRC Woodpatch презентує зовсім нову технологію відновлення деревних плит – встановлення дерев’яних «латок» у плиту, при чому заповнюючий матеріал виготовляється із власних дерев’яних планок підприємства в процесі відновлення. Потім ці «латки» з високою точністю вставляються в плиту у напрямку волокон деревини.

Значною перевагою верстата TRC Woodpatch є те, що він може відновлювати плити з обох боків за один прохід, оскільки система автоматично перевертає плиту після обробки лицьової поверхні, а потім обробляє її задню поверхню.

TRC Woodpatch особливо ефективний при обробці багатошарових плит таких як щити для опалубки, клеєні панелі та плити з масиву деревини, повідомляє VAP-WINTERSTEIGER.

Високоточне відновлення завдяки технології Faulty Spot Eye

У TRC Woodpatch використовується перевірена технологія сканування VAP-WINTERSTEIGER Faulty Spot Eye, яка зі значною точністю та ефективністю розпізнає різні види дефектів та визначає їх розташування, щоб TRC Woodpatch міг точно поставити дерев’яні «латки». Також Faulty Spot Eye здатна бачити зміну кольору деревини, яку можна враховувати при оцінці якості виробу.

Багатофункціональність завдяки модульній конструкції

Якщо потрібно збільшити продуктивність, то, за словами компанії-виробника, TRC Woodpatch можна дообладнати, додавши декілька ліній для відновлення. Клієнти також можуть додати до TRC Woodpatch додаткові опції, такі як автоматичне поповнення дерев’яних «латок» в магазині, щоб налаштувати устаткування відповідно до своїх виробничих потреб і процесів.

За матеріалами WINTERSTEIGER

Поширити статтю