Оброблювальний центр для дерев’яного домобудування

125 Views
Фото: SCM

Хороша якість обробки та максимальна надійність – це переваги нової моделі Area X від SCM, призначеної для дерев’яного домобудування.

Area X займає центральне місце в лінійці 5-осьових оброблювальних центрів SCM з ЧПК, призначених для домобудування. Верстат має рухому портальну конструкцію і робочий стіл PRO та призначений для обробки елементів стін, підлоги, стелі з CLT, а також криволінійних балок. Це рішення дає змогу обробляти елементи завдовшки до 36 м, завширшки до 3 600 мм і завтовшки до 360 мм. Призначене обладнання для малих і середніх підприємств.

Ключовою особливістю цієї нової моделі оброблювального центру від SCM є робочий стіл версії PRO, який має високий рівень конфігурації завдяки наявності п’яти різних баз (від 16 000 до 36 000 мм), які можна обладнати автоматичними системами для позиціонування та фіксації заготовки, а також інноваційними системами очищення робочої зони. Швидкість переміщення заготовки складає до 40 м/хв.

Area X може мати простіший робочий стіл для автономної версії або складніший, коли виникає потреба інтегрувати обладнання в автоматичну виробничу лінію.

Оброблювальна головка потужністю 30 кВт гарантує відмінну продуктивність навіть у важких умовах експлуатації та має спеціальну систему витяжки для роботи без пилу.

Інструментальний магазин може містити до 15 інструментів та/або спеціальних агрегатів для виконання всіх можливих операцій, як-от обрізки, фрезерування, свердління, нестингу, обробки крайок, вибірки пазів тощо.

Як і всі оброблювальні центри SCM з ЧПК для дерев’яного домобудування, Area X обладнаний власним програмним забезпеченням SCM Maestro beam&wall, яке дає змогу оптимізувати робочий процес і підвищити гнучкість виробництва.

За допомогою Maestro beam&wall запрограмувати обладнання можна як на комп’ютері в офісі, так і на консолі оператора “eye-M” безпосередньо на верстаті, даючи таким чином користувачу обладнання свободу вибору.

Поширити статтю