Один крок за Україну 

122 Views
Фото: “Latvijas Finieris”

«Latvijas Finieris», провідний виробник фанери та виробів з неї в країнах Балтії, взяв участь у благодійному марафоні «Dod pieci!» («Дай п’ять!»), метою якого є підтримка українських дітей.

Цьогоріч заплановано 7 благодійних марафонів «Dod pieci!» (17 грудня 2022 року відбувся другий) і їх метою є підтримка українських дітей, які прибули до Латвії, шляхом спрямування пожертв на забезпечення базових дитячих потреб – медичної допомоги, психологічної підтримки, купівлі одягу та шкільного приладдя. 

Цього року «Latvijas Finieris» стала головним спонсором марафону, який відбувся у Резекне (Латвія), пожертвувавши 10 000 євро, а співробітники компанії разом з ді-джеєм та засновником благодійного руху «Dod pieci!» Томом Гревінею пробігли 42 км, таким чином виявивши солідарність з українським народом і підтримавши ініціативу Latvijas Radio 5.

«Latvijas Finieris» з самого початку бойових дій активно засуджувала країни-агресори Росію та Білорусь, припинивши з ними будь-яку співпрацю. Протягом року разом із партнерами компанія фінансово підтримувала лікування та реабілітацію поранених українських воїнів, збереження культурної спадщини та інші важливі цілі в Україні. 

До кінця цього року компанія «Latvijas Finieris» виділить на підтримку України загалом 2,2 млн євро. З них 124 000 євро були пожертвувані в рамках святкування тридцятиріччя «Latvijas Finieris», коли клієнтів та партнерів компанії запросили підтримати та забезпечити обладнанням латвійську мікрохірургічну мобільну станцію, яка працює на передовій в Україні.

«Latvijas Finieris»

Поширити статтю