Оголошено відбір на посади незалежних членів наглядової ради ДСГП «Ліси України»

111 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: Громадський простір

Відповідно до наказу Держлісагентства від 04.03.2024 № 51 «Про наглядову раду державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» оголошується відбір на посади незалежних членів наглядової ради державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Про це повідомили у Держлісагентстві.

Кількість незалежних членів наглядової ради, які будуть відбиратись – 3 (три) особи. Документи потрібно подати до 18:00 год (за київським часом) 20 березня 2024 року.

Як інформує Держлісагенство, передбачається, що наглядова рада буде сформована з 5 осіб, з них 3 – незалежні члени та 2 – представники держави.

Згідно повідомлення, член наглядової ради в межах компетенції, визначеної Статутом державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», Положенням про принципи формування наглядової ради державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», і законодавством України, здійснює управління ДП «Ліси України», а також контролює та регулює діяльність генерального директора ДП «Ліси України».

Загальні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду незалежних членів наглядової ради ДСГП «Ліси України», а також перелік документів для участі у відборі розміщено на веб-сайті Держлісагентства.

Поширити статтю