Перед покупкою меблі слід обов’язково випробувати

158 Views
Фото: DGM

Таку пораду дає Німецька асоціація якості меблів (DGM).

Як зазачають в DGM, загальновідомо та доведено, що занадто багато сидіти шкідливо для здоров’я. Йохен Віннінг, генеральний директор Німецької асоціації якості меблів (DGM), радить: «Кожен, кому доводиться багато сидіти, чи то за кермом, чи перед екраном, повинен робити достатньо перерв та активно відновлюватися. Скрізь, де ми можемо вплинути на вибір меблів для сидіння, їх також слід перевірити на індивідуальну зручність сидіння – бажано перед покупкою».

Відвідувач меблевого магазину постає перед великим вибором меблів. Але важливо індивідуально перевірити зручність сидіння стільців і м’яких меблів для їдальні, вітальні або домашнього офісу, а не звертати увашу лише на їх зовнішній вигляд. Експерт з меблів Йохен Віннінг рекомендує зняти взуття та приділити півгодини або й більше, щоб ретельно, свідомо та у спосіб, який відображає повсякденне життя, випробувати різні пози сидіння на уподобаному предметі меблів.

Відчуття на шкірі, яке виникає при контакті з матеріалом поверхні меблів, також є частиною індивідуального комфорту. Слід звернути увагу й на запах і будь-які звуки, які можуть видавати меблі. «Буде добре, якщо ваш партнер або й вся родина випробують нові стільці або м’які меблі, щоб переконатися, що висота сидіння, спинки та оббивка дозволять усім майбутнім користувачам зручно сидіти – навіть протягом кількох годин», – зазначає Йохен Віннінг. І нарешті, досвід продавця меблів також слід використовувати для порівняння варіантів.

Вибравши меблі, не можна нехтувати перевіркою їх якості. Кінцеві споживачі у Німеччині можуть зробити це, шукаючи знак якості RAL «Золота М». Меблі, позначені цим знаком, пройшли перевірку на довговічність і надійність роботи, а також підтвердили свою безпечність та екологічність. Під час випробувань якості в випробувальній лабораторії вони повинні підтвердити відповідність суворим і комплексним нормам якості та випробувань RAL-GZ 430. «Ця об’єктивна оцінка якості забезпечує кінцевого споживача цінною основою для прийняття рішень і, перш за все, відповіддю на питання, чи є обраний предмет меблів розумною довгостроковою інвестицією», — каже генеральний директор DGM і додає: «Особливо, коли купуєте меблі в Інтернеті».

У цьому відео DGM у співпраці з Німецьким інститутом меблевих технологій (DIM) показує, як м’які меблі перевіряють у випробувальній лабораторії відповідно до RAL-GZ 430

За матеріалами VDM

Поширити статтю