Переваги виробництва елементів дерев’яних конструкцій за допомогою монтажного стола

49 Views
Фото: HOMAG Group

Багато компаній досі виготовляють каркасні елементи дерев’яних конструкцій повністю вручну і без додаткових допоміжних засобів. Монтажні столи BUILDTEQ від WEINMANN (HOMAG Group) пропонують різноманітні функції та варіанти, які спрощують виробничі операції та процеси та зменшують навантаження на працівників.

Як зазначають в компанії-виробнику, монтажні столи серії BUILDTEQ чудово підходять для ергономічного та ефективного виготовлення прямокутних елементів дерев’яних каркасних конструкцій і можуть бути розширені за модульним принципом. Завдяки великій кількості варіантів монтажні столи підійдуть для підприємств будь-якого розміру і можуть доукомплектовуватися разом із зростанням бізнесу. Високий рівень збірки та незмінно висока якість підвищують ефективність виробничих операцій.

Підвищення ефективності виробництва, безумовно, є бажаною метою кожної компанії. Але в чому насправді полягають переваги виробництва дерев’яних каркасних елементів на монтажному столі, а не вручну?

Перш за все, це безпека і ергономічність. Як пояснює виробник, на відміну від роботи на підлозі, монтажні столи BUILDTEQ пропонують ергономічну робочу висоту, що сприяє тривалому здоров’ю працівників компанії і робить роботу комфортнішою. Це не тільки полегшує роботу наявним працівникам, але й робить підприємство більш привабливим для нових. Всі елементи керування столом встановлені безпосередньо на ньому, що скорочує час переміщень до мінімуму. Монтажні столи повністю покриті міцною неслизькою обшивкою, тому працівники не ризикують посковзнутися або впасти.

Другий момент – універсальність. Монтажні столи BUILDTEQ призначені не тільки для виготовлення елементів стін. Їх можна використовувати в тому числі і для виготовлення елементів даху, стелі та фронтонів. Завдяки продуманим затискним пристроям на одному монтажному столі можна зафіксувати та виготовляти одночасно два елементи дерев’яної рами, а не один.

Окрім того, модульна конструкція цих монтажних столів створює потенціал для постійного збільшення продуктивності, навіть починаючи з моделі початкового рівня. Таким чином, можна поступово оптимізовувати виробничі процеси, а також встановлювати такі додаткові компоненти, як поворотний стіл “метелик” або багатофункціональний міст.

Поворотний стіл “метелик”. Фото: HOMAG Group

Монтажний стіл BUILDTEQ від WEINMANN є оптимальним автоматизованим рішенням початкового рівня для малих і середніх деревообробних підприємств. Він також спрощує виготовлення таких спеціальних елементів як фронтони, еркери та колінчасті стіни (тремпелі).

За матеріалами HOMAG Group

Поширити статтю