X-Form 3600 – новинка для виробництва CLT-панелей

71 Views
Фото: Ledinek

X-Form 3600 – це новий стругально-профілювальний верстат компанії Ledinek для великоформатних CLT-панелей, розроблений інженерами-конструкторами компанії Ledinek у тісній співпраці з компанією-замовником Bestwood Schneider.

Як інформують в Ledinek, цей багатошпиндельний оброблювальний верстат спеціально розробили для обробки масиву деревини для використання в автоматизованих лініях з виробництва CLT. Він особливо підходить для попереднього форматування CLT-панелей.

Ще одна важлива функція верстата полягає в тому, що деревину, яка залишається після вирізання отворів для вікон і дверей з CLT-панелей, можна використати з користю, оскільки з цих вирізаних частин можна зняти фаску на X-Form, а потім отримати бажані профілі.

Час, який клієнт економить завдяки використанню X-Form, особливо помітний при подальшій обробці, кажуть в Ledinek.

Основні особливості X-Form: форматування необроблених CLT-заготовок, великий різ завдяки великій потужності двигуна, висока швидкість подачі (5-20 м/хв) завдяки потужній системі подачі, високопродуктивний інструмент для ідеальної поверхні та довговічності. Верстат має важку раму – 60 000 кг, міцні та потужні подавальні ролики діаметром 310 мм, шпинделі для легкої заміни інструментів з підшипниками, доступні також опційні пристрої для зняття фасок з 2-х або 4-х сторін. Також він характеризується великим діапазоном осьового налаштування вертикальних інструментів для швидкої зміни профілю.

За бажанням X-Form можна обладнати додатковими вузлами: пристроями для вибірки пазів знизу/зверху та зліва/справа (вертикальний шпиндель), пристроями для зняття фасок знизу/зверху та зліва/справа (горизонтальний шпиндель). Також верстат може виконувати горизонтальне верхнє і нижнє профілювання (для акустичних панелей).

Поширити статтю