Польські підприємства меблевої та столярної галузей зацікавлені взяти участь у відбудові України

141 Views
Фото: PAIH

Незважаючи на війну, яка триває в Україні, тема її відбудови після розрухи присутня в міжнародному публічному просторі. Польські підприємці також думають про можливості, які принесе цей процес.

Про це пише польський портал для деревообробної галузі Drewno.pl із посиланням на Польське агентство інвестицій і торгівлі (PAIH).

Як зазначає видання, у середині минулого року Польське агентство інвестицій і торгівлі оголосило про набір польських компаній, які зацікавлені у відновленні експорту на український ринок, а також активною участю у відбудові України. За 8 місяців у базі PAIH зареєструвалося близько 2000 компаній, серед яких численні виробники меблів та столярних виробів.

Масштаби руйнувань і воєнних збитків в Україні жахають, зауважують у матеріалі Drewno.pl. Водночас відомо, що відновлення як базової інфраструктури, так і виробничих підприємств та житла, в інколи повністю зруйнованих населених пунктах, коштуватиме сотні мільярдів євро. Тому не дивно, що серед компаній, які бачать нові можливості, є представники польської меблевої та столярної галузей та компанії, які займаються фурнітурою та кріпленнями для дерев’яних конструкцій.

Як повідомляє видання, у першому виданні катологу PAIH є також компанії, які займаються дистрибуцією деревинопохідних матеріалів, виробництвом машин і обладнання для деревообробки, і навіть є виробник деревного вугілля.

Поширити статтю