Попит на італійське деревообробне обладнання зріс

205 Views

Розвиток пандемії, безумовно, вплинув на всі економічні тенденції, у тому числі на виробництво верстатів, інструментів та обладнання для деревообробки та меблевого виробництва. В аналізі Центру досліджень Acimall (Італійської асоціації виробників деревообробного обладнання та інструментів) визначили деякі особливості цього впливу за перше півріччя 2021 року.

У січні-червні 2021 року замовлення обладнання та інструментів для виготовлення дерев’яних меблів зросли на 100,3% порівняно із тим же півріччям 2020 року. Попит на міжнародних ринках, який підтверджує традиційне експортне спрямування галузі, зафіксував зростання на 88,7%, тоді як внутрішній ринок був ще жвавішим: замовлення зросли на 190,8%. Ці результати є досить значними, але треба враховувати, що їх порівнюють з першою половиною 2020 року, тобто періодом, коли пандемія Covid 19 справила найсильніший вплив на всю світову економічну та виробничу систему. Тим не менш, ця тенденція зростання є значною, не лише просто «віддачею», а значним структурним збільшенням.

Перше півріччя 2021 року продемонструвало позитивну динаміку порівняно з попередніми шістьма місяцями (з липня по грудень 2020 року), при чому замовлення зросли на 42,2% (+31,9% для міжнародного попиту, +49,2% в Італії).

«Ці цифри обнадіюють і допомагають нам забути ті неприємності, які ми пережили у своєму виробничому та економічному житті, – сказав Луїджі Де Віто, президент Acimall. – Якщо додати, що період з січня по червень 2021 року зафіксував зростання на 40,2% порівняно із першим півріччям 2019 року, насправді ми не можемо сказати, що це лише «віддача». Це органічна та структурна тенденція, яка свідчить про глобальну конкурентоспроможність нашої галузі і нашу роль еталонного партнера для італійського промислового виробництва, усталеної моделі стилю та якості». «На жаль, ще є деякі сумніви щодо найближчого майбутнього, головним чином через брак сировини, компонентів та агрегатів. Ця ситуація негативно впливає на час постачання матеріалів – проблему, яку необхідно вирішити якомога швидше, щоб зупинити зростання цін», – підсумував Де Віто.

Виробництво обладнання для виготовлення меблів із деревини та меблева промисловість подолали цей дуже важкий період завдяки міцній інженерній, промисловій, фінансовій та бізнесовій базі, що підтримало відновлення ринку протягом останніх місяців. Цей результат також підтримали стимули нового Італійського плану 4.0 «Перехід» та подібні заходи, запроваджені у багатьох країнах. Італійська промисловість продовжує пропонувати дуже передові технології внаслідок своєї спроможності впроваджувати інновації та вести бізнес, що завжди вирізняло італійських гравців ринку.

Джерело: Acimall

Поширити статтю