Повідомлення про оприлюдення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1178»

182 Views

Повідомлення про оприлюднення проекту проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1178». 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1178» на офіційному веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України мережі             Інтернет – https://mepr.gov.ua, у підрозділі  «Регуляторна діяльність», розділу «Діяльність». 

Метою проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1178»                   є внесення змін до правил реалізації необробленої деревини постійними лісокористувачами, забезпечення відкритості та прозорості процедури реалізації необробленої деревини. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефони

Відділ лісових ресурсів Департаменту з питань надрокористування та відновлення довкілля, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 594-91-27, email: tarasovai@mepr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1178» приймаються протягом місяця з дня моменту оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь