Представники АДПУ взяли участь в онлайн-зустрічі, присвяченій EUDR та проблемам його дотримання

36 Views
Фото: ГС "АДПУ"

EUDR (EU Deforestation Regulation) — це новий регламент ЄС, який розроблений для боротьби із безконтрольним вирубуванням лісів та забезпечення прозорості ланцюжків постачання сировини. Нові правила вплинуть на лісову промисловість на глобальному рівні, адже Європа імпортує товари з різних регіонів світу, пов’язаних з проблемою знеліснення. 

Саме тому 25 квітня відбулась онлайн-нарада, яка була присвячена цьому питанню під головуванням організації “Unece”, центральний офіс якої розташований у  Женеві. Серед учасників були представники багатьох країн –  Німеччина, Австрія, Канада, Турція, Бельгія, Італія, України та ін. 

Говорили про сприйняття цієї ситуації у різних країнах світу, а також про  те, що нові правила можуть істотно вплинути  на експортерів товарів, які займаються торгівлею кави, какао, каучуку та соєвими. Вони здебільшого розташовуються в країнах Латинської Америки, Азії та Центральної Америки. Відповідно до EUDR виробництво таких товарів ніяк не повинно бути пов’язаним із вирубуванням місцевих лісів.

ГС “АДПУ”

Поширити статтю