Презентація мобільного стрічкопилкового верстата Wood-Mizer LT20 WIDE

250 Views

З появою пилорами LT20 WIDE компанія Wood-Mizer завершила впровадження опції широкої ріжучої головки WIDE на всю лінійку деревообробних верстатів LT, до якої входять верстати LT15, LT20, LT40 та LT70. Новий верстат LT20 WIDE у мобільній версії вперше представили у Франції у березні 2023 року.

Ріжуча головка WIDE була розроблена як відповідь на зростаючу в галузі потребу розпилювати великі колоди. З широкою пиляльною головкою оператор верстата може різати колоди максимальним діаметром 90 см. Крім того, головка WIDE дає переваги при роботі в міських умовах і в районах, де колоди великого діаметру коштують недорого, і їх легко дістати.

Фото: Wood-Mizer

“По суті, невеликий верстат LT20 WIDE здатний розпилювати колоди таких розмірів, які зазвичай переробляють на великих пилорамах, – говорить Тізок Чавес, менеджер Wood-Mizer France. -Верстат LT20WIDE Mobile був розроблений для невеликих деревообробних майстерень і підприємств, хоча він, безумовно, підходить і більшим підприємствам, орієнтованим на підвищення ефективності, і тим, хто тільки починає свій бізнес”.

Раніше у 2023 році компанія Wood-Mizer представила мобільний верстат LT15CLASSIC WIDE, який також був на Днях клієнтів у Франції, щоб відвідувачі могли порівняти характеристики та переваги обох моделей.

У той час як LT15WIDE побудований на низькій сегментованій станині з ручними маніпуляціями колоди, деревообробний верстат LT20WIDE має класичну конструкцію Wood-Mizer з консольною головою та гідравлічними функціями станини. LT20WIDE Mobile може мати завантаження колод у 3 версіях – ручну, стандартну гідравлічну та супер гідравлічну. Супер гідравлічна версія включає два вертикальних бічних упори, центральний затискач на 2 стрижнях, кінцеві притиски, обертач колод, домкрати для вирівнювання положення колод і завантажувальні лапи. Замовник може вибрати конфігурацію, що відповідає його продуктивності та бюджету.

Нова версія пилорами LT20WIDE доступна з електродвигунами потужністю 7,5 кВт, 11 кВт та 15 кВт, бензиновим двигуном потужністю 25 к.с. та дизельним двигуном потужністю 22 к.с. або 25 к.с.

Фото: Wood-Mizer

З електронною лінійкою Setworks SW10 для автоматичного програмування товщини дошки різу стає зручнішим, оскільки оператору не потрібно пам’ятати про налаштування положення ріжучої головки після кожного пропилу. Пиляльна головка переміщається вгору/вниз і вперед/назад електрично. Вода з резервуара подається безпосередньо на пилку для її змащення та покращення якості пиляння. Електричний напрямний важіль підтримує пилку під час різання матеріалів різного розміру. Натяг пилки легко регулюється та підтримується під час пиляння. Дебаркер допомагає довше зберігати гостроту пилки, очищаючи колоду від кори, бруду та каміння безпосередньо в тому місці, де пилка входить у деревину.

Фото: Wood-Mizer

Перевізна пилорама може бути відбуксована до лісу, на сільськогосподарські угіддя або на будівельний майданчик, де необхідно розпиляти колоди. Транспортування пилорами пікапом зручне, а підготовка машини до роботи на місці займає лише кілька хвилин.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю