Програма сертифікації меблів на Львівщині

111 Views
Фото: Facebook Української Асоціації Меблевиків

На Львівщині почався конкурс з ваучерної підтримки бізнесу, який здійснює Львівська обласна військова адміністрація. Активну участь в реалізації даної Програми в період воєнного стану, в межах якої здійснюється ваучерна підтримка мікро- та малих підприємств,  продовжує приймати ДП “Львівстандартметрологія”. Після проведення робіт з оцінки відповідності, а також сертифікації продукції, послуг та систем управління учасники конкурсу зможуть отримати фінансову допомогу і компенсацію  у розмірі до 100 тис. грн.

Як повідомляє у Facebook Українська Асоціація Меблевиків, на сьогоднішній день нагодою отримати безповоротну фінансову допомогу в розмірі до 70% коштів, витрачених на отримання послуг, які надає ДП “Львівстандартметрологія”, вже скористались кілька десятків замовників УАМ.

В УАМ розповідають, що для того, щоб взяти участь в цій програмі, необхідно подати в ДП “Львівстандартметрологія” заявку на проведення робіт з оцінки відповідності або сертифікації продукції, послуг чи систем управління, та отримати від ДП “Львівстандартметрологія” комерційну пропозицію, в якій зазначається опис та вартість робіт, які будуть виконані за цією заявкою. Надалі підприємствам, які отримали таку комерційну пропозицію, слід звернутись до департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, де їх зареєструють як учасників програми ваучерної підтримки бізнесу.

Надані зареєстрованими учасниками документи розглядає експертна комісія, яка затверджується наказом начальника Львівської обласної військової адміністрації, та після прийняття нею позитивного рішення Департамент економічної політики впродовж 10 робочих днів надсилає підприємству витяг з протоколу засідання експертної комісії (ваучер) – право на відшкодування до 70% вартості робіт і послуг, зазначених в комерційній пропозиції ДП “Львівстандартметрологія”.

Упродовж двох місяців від дня отримання ваучера підприємство повинне звернутися до Департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації із заявою для отримання відшкодування ваучера на у розмірі до 70% його вартості. Після цього Департамент укладає договір із суб’єктом господарювання про відшкодування (надання безповоротної фінансової допомоги) із зазначенням конкретної суми.

Більше деталей можна дізнатися на сайті ДП “Львівстандартметрологія”.

Поширити статтю