RESAFE Mark V – концепт безпечних промислових рукавичок

Обробка деревини – це цікаве і творче заняття. Щоправда, вірогідність травмування часто буває насправді високою, адже професійна робота із деревом потребує використання досить потужного різального обладнання.

Зробити безпечнішою улюблену справу, а разом із тим ще багато робітничих професій, взялася компанія з Чилі. RESAFE – це молодий проект, який винайшов концепт спеціальних зміцнених рукавиць.

На сьогодні серія Mark V має п’ять запатентованих моделей промислових рукавичок, виконаних з різних матеріалів, з різними ступенями захисту – для різних завдань. До прикладу моделі CUT5 PU і SUPER CUT виготовляються з м’якого еластичного волокна та щільно прилягають до руки. CUT5 PU має прорезинену поверхню на кінчиках пальців і внутрішній стороні долоні. Модель SUPER CUT зміцнена товстими проте гнучкими гумовими пластинами із зовнішніх боків по всій довжині пальців і долонь. Обидві моделі виробник радить застосовувати робітникам складів і портів, промислових підприємств.

Лінійка SAFETY GLOVE примітна своєю здатністю стримувати більш серйозні травмування. Дві з цих моделей виготовлені з натуральної шкіри, третя – з нітрилу. Всі вони мають спеціальні насадки, що закривають кінчики пальців з боків і згори. При цьому нижня частина рукавичок залишається м’якою і «чутливою». Посилення у рукавичках виготовляються з ударостійкого термопластику та здатні витримати удар молотка, впущену цеглину та навіть стримати порізи.

Джерело: resafe.cl

Поширити статтю