Меблевий щит з бука

Tags: 497 Views

Меблеві щити виготовляють з різних порід деревини, найпопулярніші це бук, дуб, ясен, сосна. Давайте наведемо кілька причин на користь щита з бука.

Меблевий щит — це дерев’яна заготовка для виробництва меблів з сухого, клеєного пиломатеріалу.

Іншими словами це дерев’яний напівфабрикат, який використовується для виробництва готових виробів з дерева, в основному меблів. Зовні нагадує паркет або ламінат з елементами різних відтінків і структури.

Переваги клеєного, дерев’яного щита полягають в його високих експлуатаційних характеристиках і прекрасних декоративних якостях. Це природний матеріал, виготовлений з натурального дерева, з оптимальним співвідношенням ціна /якість.

Змішування в одному елементі меблів різних кольорів і структур меблевого щита, клеєного з різних ламелей, можна визначити як недолік, але багато хто вважає це відмінною рисою і красивою «родзинкою».

За технологією виробництва розрізняють меблевий щит двох видів:

  •  цільноламельний з довгих ламелей, склеєних по ширині на всю довжину щита (виглядає більш однорідним без видимих стиків);
  •  зрощений з коротких ламелей, склеєних по ширині і по довжині.

Ми працюємо виключно з деревиною сосни, але на ринку пропонуються меблеві щити також з дуба, бука, ясена або інших порід дерев. Вибір деревини для виготовлення напівфабрикату відштовхується від функціонального призначення вже готових виробів. Наприклад, сосна – універсальна не залежно від застосування. Дуб задіюється у виробництві меблів або сходів, які повинні виносити великі навантаження і витримувати контрасти перепадів температури і вологості. Бук добре служить в кімнатних умовах. Податливий і гнучкий ясен затребуваний для створення оздоблювальних матеріалів.

Щит для меблів, повністю виконаний з натурального дерева, завжди цінувався вище, ніж деревно-стружкові матеріали (ДСП) або деревоволокнисті плити (МДФ). Адже якщо порівняти меблевий щит з цільним дерев’яним листом або щитом з ДСП, то він вийде дешевше цільного матеріалу при такому ж ступеню надійності, а також буде довговічнішим і екологічно чистішим, ніж ДСП.

Переваги меблевого щита з бука

  1. Краса природи. Меблевий щит з бука – дерев’яна плита, зроблена з цінної породи дерева – бука. Складається з ламелей (рейок), склеєних між собою за особливою технологією.Чималі розміри готових виробів дозволяють застосовувати їх для виробництва меблів, стільниць, сходів. За своїми характеристиками, предмети, зроблені з букових щитів ідентичні виробам з масиву.
  2. Міцність, довговічність. Ламелі склеюються вздовж і впоперек на сучасному, висококласному обладнанні. В результаті виходять міцні конструкції без внутрішньої напруги.Це гарантує стабільність форми. Така плита від виробника збереже свою щільність, цілісність, незважаючи на механічні дії, незначні перепади вологості, температури і т.п.Ця характеристика дозволяє використовувати їх в різних експлуатаційних умовах.
  3. Екологічно чистий матеріал. Для склеювання, обробки деревини бука використовується якісний клей, натуральні складові, лаки для пропитки та фарбування дерева. Ціна на щит з бука меблевий повністю відповідає класу товару.Дерев’яні меблі з бука, що стоять в кімнаті мають дивну особливість – вони адсорбують шкідливі речовини, очищають повітря в приміщенні. У таких кімнатах легше дихається.
  4. Легкість використання. Підприємство робить букові меблеві плити різних розмірів. Не великі розміри мають досить легку вагу. Їх зручно перевозити, використовувати в роботі.

Від того, які ви купите щити меблеві з бука, на 100% буде залежати клас вироблених Вами товарів.

Поширити статтю