Американські деревообробні підприємства працюють на максимумі з 2007 року

Незважаючи на численні виклики через пандемію для бізнесів усього світу, меблеві виробники у США працюють на максимальних обертах. Як повідомляє Американська Деревообробна Рада (American Wood Council / AWC), меблевики випускають продукції в об’ємах не бачених з 2007 року. При цьому меблеві виробництва під час пандемії працюють у тих же умовах невизначеності, як і решта галузей.

На початку карантину виробничі підприємства скорочували штат, очікуючи зниження попиту. Проте доволі швидко потреби у дерев’яній продукції почали стрімко зростати, адже проводячи багато часу вдома, споживачі стали більше цікавитися ручною працею і хобі, почали облаштовувати домашні офіси, а ресторани відчули потребу швидко розгорнути відкриті майданчики для обслуговування.

Зважаючи на попит, багато деревообробних підприємств відновили свої докарантинні об’єми або навіть перевищили їх, подекуди працюючи сім днів на тиждень. Підприємства, в той же час, запровадили суворі санітарні норми, адже в галузі задіяні 450 000 робітників.

На додаток чимало заводів почали інвестувати у збільшення продуктивності своїх виробничих ліній та навіть відкривати нові підприємства. Вони будуть покликані підтримати об’єми виробництва у 2021 році.

Джерело: lbmjournal.com

Поширити статтю