Стартував міжнародний дворічний проєкт

125 Views
Фото: НЛТУ України

Команда з Національного лісотехнічного університету України у складі проректора з наукової роботи Василя Лавного, в.о. директора ННІ ЕЕМ Миколи Матвеєва, в.о. завідувача кафедри менеджменту та маркетингу Олени Максимець та начальника відділу міжнародних зв’язків Галини Лесюк з 5 по 8 грудня 2023 року взяла участь у першому етапі міжнародного дворічного проєкту, ініціатором та основним координатором якого є Університет сталого розвитку Еберсвальде (Eberswalde University for Sustainable Development (HNEE)).

Актуальний, потрібний та перспективний міжнародний проєкт, розрахований на два роки співпраці між представниками 5 країн, 11 університетів та 14 асоційованих партнерів TransLearnN “Transformational Learning Network for Resilience – Ennabling Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine” (“Мережа трансформаційного навчання для стійкості – забезпечення вищій освіті в Україні можливостей для збалансованої та надійної реконструкції (повоєнної) України”). Проєкт фінансується ЄС у рамках програми Erasmus+ Cooperation Partnerships та авторизований Національним агентством Erasmus+ Higher Education Cooperation NA DAAD.

На Kick-Off та Boot Camp зібралися понад 50 представників з 8 університетів та 5 асоційованих партнерів з України, Литви, Польщі, Чехії та Німеччини, щоб спільно взяти участь у формуванні та розробці стратегії подальших етапів, що стосуються цієї надзвичайно важливої теми.

НЛТУ України є відповідальним за координування та впровадження робочого пакету 2 (WP2 Diagnostics), а також активну участь у робочих пакетах WP 3 Transformational Learning Network та WP 4 Course Development.

Проєктним менеджером та відповідальною особою за впровадження робочого пакету WP2 Diagnostics зі сторони НЛТУ України є в.о. завідувача кафедри менеджменту та маркетингу Олена Максимець. Протягом 2 робочих сесій (Teaching Sustainability та Needs & requests of sectors), які вона модерувала, було досягнуто спільного бачення щодо організації трьох етапів активності.

Асоційованими партнерами, дотичними до НЛТУ України стали Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, Природний заповідник “Розточчя”, НГО Лісові ініціативи ForestCom, Карпатський біосферний заповідник.

НЛТУ України

Поширити статтю