Студенти НЛТУ України відвідали меблеву компанію меблеву компанію «Арія-Україна»

52 Views
Фото: НЛТУ України

Екскурсію організував доцент кафедри дизайну НЛТУ України Зіновій Макар, для студентів-дизайнерів 3 та 4 курсів. Долучились до цього заходу й студенти скороченої форми навчання – ДС1 та ДС2, під керівництвом старшої викладачки Наталії Бехти. Презентували компанію «Арія-Україна» її власник і директор Андрій Юрочко та його заступниця Надія Стець.

Згідно повідомлення НЛТУ України, Андрій Юрочко, не маючи фахової освіти з деревообробного та меблевого виробництва, зумів створити успішну компанію, зайнявши свою нішу в меблевому секторі західної України. Зокрема, він є співзасновником Львівського меблевого кластеру.

За інформацією НЛТУ України, на меблевому ринку компанія присутня з 2004 р., є одним з найбільших виробників меблів в Західній Україні і спеціалізується на виготовленні не серійних, а індивідуальних меблів як для житлових, так і для громадських установ та підприємств. «Арія-Україна» виготовляє корпусні меблі, останніми роками в ній освоїли і виробництво м’яких меблів. Також займаються розкроєм та обробкою штучного каменю для стільниць, мийок, камінів тощо. Є сучасне автоматизоване обладнання для замкнутого циклу виробництва. Також компанія регулярно представляє свою продукцію на виставках – всеукраїнських, європейських та світових.

Фото: НЛТУ України

Не дивлячись на складний час, виробництво розширяється, освоюються нові площі, зокрема в с. Муроване будується новий цех та офісні приміщення, в салоні на вул. Б. Хмельницького планується відкриття виставкового шоуруму. Тож, як сказав директор – бракує фахівців, зокрема дизайнерів-конструкторів, тому радо запрошують студентів-дизайнерів і для проходження проєктно-конструкторської практики, і на роботу, знаючи високий рівень їх підготовки на кафедрі дизайну.

Зустріч представників «Арія-Україна» і студентів відбувалась у форматі питань і відповідей. Студенти цікавились історією створення  компанії, вимогами при працевлаштуванні, в яких програмах працюють дизайнери тощо, а після екскурсії ділилися позитивними враженнями.

За інформацією НЛТУ України

Поширити статтю