XYLEXPO 2024: понад 11 тисяч відвідувачів

35 Views
Фото: Xylexpo

Минулої п’ятниці, 24 травня, з більш ніж задовільними результатами завершилася 28-а міжнародна виставка деревообробних та меблевих технологій Xylexpo, яка відбувається раз на два роки.

Про це повідомили організатори виставки Xylexpo.

За їх словами, офіційні дані, підтверджені IsfCert, інститутом сертифікації виставкової статистики, свідчать про незмінну популярність заходу, який відвідало 11 288 осіб, 27% з яких – з-за кордону. Серед останніх 70% приїхали з Європи, 18% – з Азії, 5% – з Америки та 5% – з Африки.

«Мусимо визнати, що ми очікували нижчих показників, враховуючи складний для виставок період, але, схоже, багаторічні традиції Xylexpo вкотре продемонстрували свою привабливість, – сказав Даріо Корбетта, директор виставки, через кілька годин після завершення заходу. – Крім того, рішення залишитися в рамках стандартних робочих днів – з вівторка по п’ятницю, залишивши суботу вільною – було винагороджено і забезпечило стабільну відвідуваність, після дня відкриття, протягом усіх днів виставки».

Фото: Xylexpo

Дні Xylexpo 2024 – виставки, присвяченої виключно меблевим та деревообробним технологіям та обладнанню – дали багато приводів для роздумів, починаючи з необхідності представити експонентам та відвідувачам захід, відкритий до нових горизонтів – виклик, який організатори вже поставили перед собою на наступну виставку.

Значне зацікавлення викликала тематика «Індустрії 5.0», хоча досі не визначені італійською владою правила її впровадження скасували очікуваний приріст замовлень. Тим не менше, багато з 270 учасників виставки, 33% з яких були з-за кордону, повідомили про встановлення якісних контактів та укладення кількох угод під час виставки.

Фото: Xylexpo

Організатори виставки також наголошують на дуже позитивних показниках онлайн-активності Xylexpo, а також на значній ролі You Tube-каналу Xylexpo Digital, який пропонує колекцію контенту, створеного для виставки та під час неї. Організатори Xylexpo інформують, що весь контент «Xylexpo Digital» залишатиметься доступним, тож всі охочі можуть його переглянути.

Поширити статтю