Сяючі алмази – блискучий дизайн

Обробка складних матеріалів на F/LIST в Австрії   

F/LIST GmbH — всесвітньо відома компанія, яка робить ексклюзивним інтер’єр яхт, літаків та резиденцій. Розташована компанія в Томасбергу, Австрія. На ринку вона працює з 1950 року та має 800 співробітників. Компанія займається не лише виробництвом, а й монтажем власної продукції. LEUCO — один з основних постачальників інструментів для обробки деревини та пластмас — надійний партнер F/LIST.

F/LIST  створює багато незвичайних конструкцій. Лише для одного проекту вона може виготовляти до 300 різних поверхонь, які часто ще й лакують. Саме тому F/LIST купує багато різних незвичайних матеріалів. Але купувати недостатньо, їх потрібно ще й якісно обробити. Керівник відділу виробництва Франц Хаусманн із 20-річним стажем роботи в F/LIST каже: «Ми маємо великий досвід і завжди випробовуємо нові методи обробки, але для наших завдань потрібні першокласні інструменти». 25 років ці інструменти компанії постачає LEUCO. Серед них— дискові пили для розкрою плит та пили для столярного круглопильного верстата, фугувальні фрези для крайколичкувальних верстатів та  інструменти для ЧПК. 

Звісно, всі ці інструменти обладнані алмазними різцями, оскільки інші не можуть впоратися з усіма вимогами компанії. Асортимент продуктів LEUCO охоплює широкий спектр сучасних та інноваційних інструментів, за допомогою яких можна досягти ідеальної якості, високої продуктивності та економічної ефективності незалежно від того, що саме потрібно обробити: гомогенні матеріали, армовані пластмаси чи спеціальні композити. Навіть в екстремальних умовах інструменти працюватимуть прекрасно. 

Інновації — добре, революції — краще

Використання нестандартних матеріалів може бути проблемою: часто вони дорогі та їх важко дістати. Тому F/LIST не може собі дозволити виготовляти брухт. Але водночас якісна робота не повинна впливати на економічну ефективність.   «Потрібен баланс, — каже Франц Хаусманн, — p-System надає нам багато можливостей. Ми можемо вийти за рамки обмежень». Він має на увазі унікальний осьовий кут у запетентованого LEUCO інструменту, який встановив нові стандарти. Кут в безпрецедентні 70° пропонує винятково широкий спектр технологічних рішень, адаптованих до вимог, навіть якщо потрібно обробити велику кількість матеріалів. За цю революційну інструментальну технологію LEUCO отримала Німецьку інноваційну премію 2018. Але не це найважливіше для Франца Хаусманна: «Інструмент сам по собі не є вирішальним у нашій роботі. Нам потрібні професійні поради спеціалістів LEUCO, щоб ми завжди могли підкорегувати основні моменти у виробництві меблів, адже F/LIST буде використовувати все більше незвичайних матеріалів».

Шукати правильні рішення разом

Коли йдеться про створення вишуканих інтер’єрів, дизайнерам вже не вистачає стандартних матеріалів. Іноді вони ставлять доволі складні завдання, які потрібно реалізувати. Приміром, дизайнери хочуть, щоб бетон і плівка були з’єднані. А це означає, що й обробляти їх також потрібно разом. Франц Хаусманн зазначає: «Ми це приймаємо і готові боротися з неймовірними викликами». Найбільший виклик — це протипожежний захист. Цей фактор треба обов’язково враховувати, продумуючи інтер’єр будівель чи яхт. Франц Хаусманн досі згадує «найскладніший випадок»: композитний матеріал, що складається з плити з мінерального волокна, ламінату високого тиску (HP), крихкого дубового шпону та лаку високого блиску. Жодних інших варіантів матеріалу бути не могло, і ця плита повинна була мати протипожежний захист. Щоб працювати з цим матеріалом, потрібно було вміти якісно його обробити. Серйозне складне завдання. 

 Однак технічний радник LEUCO Роман Едельхофер був переконаним у тому, що все вийде: «LEUCO не вірить у те, що є щось, чого неможливо зробити. Тому ми завжди отримуємо результат». Саме так все і відбулось. У Хорбі на полігоні для тестувань LEUCO перевіряли різні інструменти і розробили саме ті, які мають необхідний для цієї роботи набір характеристик. Довелося навіть обрати іншу конфігурацію верстата. Справжня командна робота увінчалася успіхом!

 Найкраще — це просто досить добре

Спеціалісти LEUCO надають інструкції з обробки нових матеріалів. Коли йдеться про надзвичайні вимоги F/LIST, ці інструкції не завжди допомагають, а часу на експерименти немає. Саме тому компанія надсилає власні матеріали до випробовувального центру LEUCO. Там фахівці високого рівня працюють із цими оригінальними зразками плит, допоки не знайдуть найкраще рішення для їхньої обробки. «Для нас центр тестування LEUCO є гарантією якості»,— каже Франц Хаусманн. І не лише для F/LIST. Так само, як і для звичайних інструментів, варіанти, розроблені для особливих матеріалів, ретельно документуються. Зацікавлені користувачі можуть знайти рекомендації LEUCO для інструментів та матеріалів на вебсайті: www.leuco.com.ua 

 Партнерство, яке не знає кордонів

Оскільки клієнти хочуть мати «рішення під ключ», LEUCO також має дуже точне затискне обладнання в асортименті. F/LIST користується лінійкою продуктів LEUCO TRIBOS у всьому світі. Нещодавно розташована в Канаді компанія відчула вигоду від надзвичайно точної концентричності цього затискного обладнання. 

F/LIST продовжує ставити перед LEUCO нові виклики, а LEUCO прагне підтримувати F/LIST оптимальними інструментальними рішеннями, щоб компанія підвищувала свою конкурентноспроможність. Це лише частина результатів спільного партнерства, яке обидві сторони хотіли б продовжити ще на 25 років.  

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь