У Білорусі перенесли деревообробну виставку

152 Views
Фото: Мінськекспо

Цьогоріч Білорусь не зможе провести традиційну осінню виставку лісової, деревообробної та меблевої промисловості «Деревоообробка», яка мала б відбутися 25-28 жовтня 2022 року. Причина – зарубіжні експоненти, які переважно зазвичай брали участь у заході, під різними причинами повідомили, що цього разу не зможуть це зробити.

Організатор виставки “Деревообробка”, компанія ЗАТ “Мінськекспо”, опублікувала інформаційний лист, у якому повідомила, що проведення виставки “Деревообробка”, як і виставок “Автосервіс. Механіка. Автокомпоненти” та “Дорожнє будівництво”, переносять на 2023 рік.

“Щорічно великий відсоток учасників виставки складали закордонні компанії-виробники обладнання та матеріалів. У звязку із неможливістю їх участі із різних причин у поточному році, експозиція виставки значно скоротилася як в обсязі, так і в кількості представленого обладнання.

Ми зробили все можливе, щоб провести виставку цього року, але збереження іміджу та результативність заходу є першочерговим чинником, що впливає на ухвалення рішення. Ми переконані, що проєкт має забезпечувати максимальну цінність для учасників та відвідувачів.

За погодженням з нашими експонентами та партнерами ми вирішили перенести виставки на 2023 рік”, – йдеться у інформаційному листі ЗАТ “Мінськекспо”.

Поширити статтю