У ДП «Ліси України» буде сформована наглядова рада

58 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

У ДП «Ліси України» буде сформована наглядова рада, що забезпечить незалежність та ефективність управління компанією.

Про це повідомив генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець у Facebook.

Він поінформував, що майбутню корпоратизацію підприємства та підтримку трансформації з боку міжнародних експертів обговорили з Юхані Гроссманом та його колегами з Базельського інституту управління.

«Корпоратизація передбачає не лише перехід «Лісів України» на міжнародні стандарти управління та фінансової звітності (IFRS), – зазначив Юрій Болоховець у своєму дописі. – Планується продовження реформування структури компанії, посилення управлінської вертикалі, скорочення зайвих управлінських ланок, оптимізація адміністративного апарату».

Керівник ДП «Ліси України» також зауважив, що держпідприємство активно рухається в напрямку відкритості та прозорості всіх процесів.

«Минулого місяця – вперше відкриті дані про середньозважені ціни для бізнесу. У січні – відкритий графік відводів ділянок по всіх філіях підприємства (екологи можуть долучатися до роботи спеціалізованих ланок та контролювати дотримання процедури). Створена система кадрового резерву, призначення керівників філій відбувається через відкритий кадровий конкурс. У найближчий час планується запровадження ERP-системи. Зможемо в онлайн режимі моніторити, контролювати та планувати бізнес-процеси»,- повідомив Юрій Болоховець.

Як йдеться у дописі, торік ДП «Ліси України» повністю закрили власні переробні потужності. Компанія і цього року продовжить активно позбуватись непрофільних, збиткових активів. За словами Юрія Болоховця, це не лише збільшить її рентабельність, але й суттєво зменшить корупційні ризики.

Також генеральний директор ДП «Ліси України» висловив вдячність колегам з Базельського інституту за готовність надати експертну підтримку у проведенні трансформації підприємства та протидії корупції.

«Принципова угода про співпрацю досягнута. Наші команди продовжать консультації, щоб визначити рамки спільних проєктів», – поінформував Юрій Болоховець.

Поширити статтю